Bezpečnostní informační systém
Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIPRO ŠKOLY

Motorkář přejel v Ostravě do protisměru. Při srážce s osobním a nákladním autem zemřel

29.04.2024
V neděli kolem 9:30 dopoledne došlo v Ostravě, na ulici Rudné, poblíž křižovatky s ulicí Vratimovskou, k dopravní nehodě mezi motocyklistou a dvěma vozidly. Dle dosud zjištěných informací měl motocyklista jet po ulici Rudné ve směru na Havířov. Z nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem. Motocykl byl nárazem vymrštěn a došlo následně ke střetu s osobním vozidlem. Oba vozy jely tedy směrem do Ostravy.
Při nehodě utrpěl řidič motocyklu zranění, kterým podlehl na místě. Nedisponujeme informací o zranění jiných osob. Provedené dechové zkoušky u řidičů obou vozidel byly s negativním výsledkem.

Policisté na místě provedli fotografickou a topografickou dokumentaci, zjišťovali související informace. Nehodovým dějem a veškerými okolnostmi této dopravní nehody se zabývají ostravští kriminalisté.

V souvislosti s nehodou probíhalo na místě šetření a dokumentace, následně také likvidační práce. Komunikace byla zprůjezdněna ve 13 hodin, a to v obou směrech bez omezení. Dříve tomu tak nemohlo pro zajištění bezpečnosti silničního provozu býti, policisté směřovali řidiče na objízdné trasy.
...

Komentáře

Přidat komentář