Bezpečnostní informační systém
Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIPRO ŠKOLY

Na Jesenicku se potkali agresivní řidiči. Bránění v předjíždění skončilo nehodou

26.03.2024
V pátek 22. března po 12. hodině vyjížděli policisté na Jesenicku k dopravní nehodě, ke které došlo v obci Česká Ves. Podle zjištěných informací 46letý řidič vozidla Škoda Superb bránil v předjíždění nákladnímu automobilu zn. Renault s návěsem, který řídil 32letý muž.
Řidič škodovky se nedržel při pravém okraji vozovky a vjel do jízdní dráhy předjíždějícímu náklaďáku, čímž došlo ke střetu levé zadní části superbu s pravou přední boční částí nákladního vozidla.

[tp-embed]https://www.stream.cz/embed/index?urlName=policie-cr-na-silnici-se-potkali-agresivni-ridici-64958016[/tp-embed]

Řidič nákladního automobilu po nehodě nezastavil a ujížděl směrem ke státní hranici. Cestou se snažil předjet další vozidlo zn. Volkswagen Arteon, jehož 57letý řidič mu bránil v předjíždění tím způsobem, že nejprve přidával plyn, přejížděl do protisměru a následně soupravu vybržďoval.

Všechna tři vozidla zastavila na světelné křižovatce v Mikulovicích, kde chování řidičů vyústilo ve vzájemnou potyčku, kterou se zabývají policisté z obvodního oddělení Zlaté Hory.

Předběžná škoda na vozidlech byla vyčíslena na 50 tisíc korun. Ke zranění osob nedošlo a alkohol za volantem vyloučila u řidičů provedená dechová zkouška. Dopravní nehoda i jednání řidičů zůstává nadále v šetření policistů.
...

Komentáře

Přidat komentář