Bezpečnostní informační systém
Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIPRO ŠKOLY

Neznámý řidič v SUV měl při předjíždění na Českokrumlovsku ohrozit jiného šoféra. Ten strhl řízení a poškodil si svůj vůz o svodidla

25.03.2024
Policisté z českokrumlovského dopravního inspektorátu provádí šetření dopravní nehody, ke které došlo v pondělí dne 18. 3. 2024 krátce před 8. hodinou ranní na silnici druhé třídy číslo 160 mezi Českým Krumlovem a Větřní.
Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič vozidla stříbrné barvy, nezjištěné značky, typu SUV, který jel ve směru od Českého Krumlova na Větřní. Ten totiž začal v levotočivé zatáčce předjíždět jiné vozidlo a to v místě, kde neměl před sebe dostatečný výhled. V tu dobu jelo proti vozidlo značky Audi, jehož řidič aby zabránil pravděpodobně čelnímu střetu, strhl řízení vpravo do svodidel.

Následným nárazem došlo u vozidla značky Audi k poškození pravých zadních dveří. Dopravní nehoda se i díky reakci poškozeného řidiče obešla bez zranění. Škoda, která vznikla na vozidle značky Audi, byla předběžně vyčíslena na nejméně 30 000 korun.

Policisté nyní žádají případné svědky, především řidiče, kteří v uvedenou dobu místem dopravní nehody projížděli, aby se se svými poznatky, případně záznamy z palubních kamer, dostavili na služebnu v ulici Tovární číslo popisné 165 v Českém Krumlově nebo aby je kontaktovali na telefonním čísle 974 232 253 popřípadě 703 857 738.

Děkujeme za vaši pomoc.
...

Komentáře

Přidat komentář