Bezpečnostní informační systém
Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIPRO ŠKOLY

Mladíka se sluchátky v uších srazil na Šumpersku neznámý řidič, který z místa nehody ujel. Pátrá po něm policie

27.11.2021
Šumperští dopravní policisté prošetřují okolnosti dopravní nehody, ke které mělo dojít v pondělí 22. listopadu v 15:15 hodin na účelové komunikaci mezi obcí Jindřichov a částí obce Pusté Žibřidovice.
Sedmnáctiletý mladík šel při pravém okraji zmíněné silnice směrem na Pusté Žibřidovice. Měl v uších sluchátka a poslouchal hudbu. Proto zřejmě neslyšel blížící se osobní vůz jedoucí stejným směrem, který do něj nejprve narazil a poté mu přejel přes nárt levé nohy. Řidič poté z místa odjel směrem na Pusté Žibřidovice. Mladík i přes značné bolesti došel domů, kde vše sdělil matce. Ta nehodu oznámila na linku 158 a syna odvezla na ošetření do nemocnice.

Dle chlapcova vyjádření se mělo jednat o vozidlo tovární značky Lancia, barvy zlaté nebo pískové, starší typ s hranatou karoserií, který měl tmavá skla v zadních dveřích. K popisu řidiče uvedl, že se jednalo o muže ve věku asi 50 – 60 let s šedivými vlasy a šedivým plnovousem. Na předním sedadle vedle řidiče měla sedět žena ve věku 50 – 60 let s hnědými delšími vlasy a na jednom ze zadních sedadel další dospělá osoba, kterou vzhledem k tmavým sklům ve dveřích blíže popsat nedokázal.

Okolnosti nehody, příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření. V této souvislosti se s žádostí o pomoc obracíme na veřejnost. Jakékoli poznatky, informace k danému vozidlu či řidiči osobního automobilu je možné nahlásit na linku 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Žádáme také řidiče a jeho spolucestující, aby kontaktovali dopravní policisty cestou linky 158.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Komentáře

Přidat komentář