Bezpečnostní informační systém
Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIPRO ŠKOLY

Tři děti v ohrožení za jediný den! Kromě dvou bratrů zmizel i Filípek

14.10.2017
Pražští policisté a kriminalisté pátrali po devítiletém dítěti z Prahy. "Chlapec odešel v pátek 13. října okol půl třetí na dětské hřiště a s matkou byl domluvený, že se vrátí okolo osmé večer. To se však nestalo," vysvětlil bližší okolnosti jeho zmizení mluvčí policie Jan Daněk.

Chlapce naposledy viděl jeho kamarád někdy mezi 18 až 22 hodinou - právě na hřišti. Pak jako by se po něm slehla zem. Vypátrat se ho podařilo až v sobotu kolem poledne, naštěstí je v pořádku.

"Vypátrat se ho podařilo prověrkou u kamarádů pohřešovaného, kde kriminalisté zjistili, že by se mohl nacházet u jednoho z nich v bytě na Žižkově. To se také potvrdilo a kriminalisté ho tam našli," sdělil Daněk. Podařilo se zjistit, že chlapec řekl rodičům kamaráda, že mu u nich matka dovolila přespat. Nicméně to nebyla pravda a své rodiče tak pořádně vyděsil.

Policie hledá i unesené bratry

Dva pohřešované bratry Davídka (10) a Leonarda (4), které policisté hledají už druhým dnem, se ale stále vypátrat nepodařilo. Děti měl odvést pár z dětského centra ve Strakonicích. Více o únoscích a další podrobnosti k případu najdete zde:

Bratři David (10) a Leonard Lackóovi jsou hledaní v režimu "dítě v ohrožení". Chlapci byli soudně odebráni rodičům a umístěni do dětského centra ve Strakonicích.

Autor, zdroj: Mediafax, http://www.mediafax.cz

Komentáře

Přidat komentář